• Návod na výber obeda klik tu: Návod na výber obeda

Vyberáme, čo spapáme?!

Vážení rodičia, milí žiaci.

Prinášame možnosť výberu z dvoch rôznych obedov. Chceme, aby žiakom obedy chutili, a aby jedlo, ktoré nemajú radi, nahradili takým, ktoré im chutiť bude. Pripravený bude tiež šalátový bufet.

Výber obeda je ale potrebné zrealizovať vopred, aby tety kuchárky vedeli, čo a koľko majú objednať a pripraviť.

Ak sa rozhodnete nevyberať si menu B, automaticky bude všetkým nastavené menu A.

Všeobecne sme nastavili pravidlá tak, že výber obeda bude možný do stredy predchádzajúceho týždňa, do 23:59. (napríklad – výber obeda od 12.9-16.9 sa bude dať zrealizovať do 7.9 do 12:00 (streda)).

Odhlasovanie bude fungovať rovnako ako doteraz.

V prípade otázok môžete kontaktovať priamo školskú jedáleň 058/7345481, alebo technický problém- admin@zspionierka.sk.

Výber z menu A alebo B je úplne jednoduchý.

Pre tých, ktorí si ale nie sú istí, sme pripravili návod, ako si vybrať menu A, alebo menu B- klik tu: Návod na výber obeda

Dobrú chuť 🙂